Jojo v Šumperku se to dělá dobře

Diskuzní fórum Draci Šumperk bez cenzury.
Odpovědět
Jack
Příspěvky: 18
Registrován: úte dub 19, 2016 5:50 pm
Dostal poděkování: 1 poděkování

Jojo v Šumperku se to dělá dobře

Příspěvek od Jack »

Tak ve Vsetíně už začala letní příprava a v dalších 2-ligových mančaftech buď už taky začala nebo teprve začne. A co my?, NIC. Praktikujeme systém, který jak říká VV s Kučou se nám "osvědčil" Kdo aspoň trochu rozumí sportu ví, že je to totální nesmysl. Je to až neuvěřitelné, nemít letní přípravu. Trénovat individuálně každý sám, no to musí být tedy rauš. Ale chápu, hlavně ušetřit. Jak to že nešetří v týmech, kde tak tak pokryjí náklady na sezonu? Asi tam jsou srdcaři a trénují společně zadara. Ale ať si odpoví každý sám, každý ví jak to tady je a funguje. Všude probíhají rozhovory s hráči, mančaft se začíná tvořit, tady je všechno špatně. Na rej.cz vyšel článek s Kučou, jak se s tím sestupem nemůže smířit. To my fans taky ne, akorát s tím nic nezmůžem. Cesta nahoru bývá trnitá, o to bolí víc, jak lehce jsme profisoutěž ztratili. Pralesní liga jak je 2 liga nazývána a ve které budem nedejbože hrát bez ambicí do naší stařičké Dragonsareny moc Drafanů nenaláká.
Furt věřím, že vedení pochopí, že 2 liga je z hlediska kvality atraktivity naprostá marnost, hráči chodí do práce, na zápasy si musí brát pomalu dovolenou nebo nadělávají hodiny a berou si náhradní volna, je to hokej o ničem. Ve Vsetíně chcou a ti lidi si to rozhodně zaslouží 1. ligu, pochopili, že srdcervoucí zápasy s Velkým Mezříčím a spol.(ke vší úctě k těmto týmům) nikoho nezajímají. Už aji Havlíčkův Brod po roce ztráveném v pralese chce výš do 1. ligy. Všechny hokejové bašty Havířov, PV, PR jsou už v 1. lize a teď už aji ten Frýdek-Třinec B.
Tak jsem se vybrečel, vím, že jsou i jiné hokejové bašty s tradicí, daleko větší než Šumperk kde se v minulosti hrával profihokej a teď jen hrajou rybník, jsou to Karviná, Opava, Hodonín, Tábor, Písek, Sokolov-ti lidi tam musí trpět, ale asi už si zvykli a na celou věc rezignovali.
Tak uvidíme, co přinese budoucnost. :112:


Uživatelský avatar
LachtanDrak
Site Admin
Příspěvky: 927
Registrován: úte zář 08, 2015 10:26 pm
Dal poděkování: 59 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Jojo v Šumperku se to dělá dobře

Příspěvek od LachtanDrak »

Naprosto souhlasím.
Již jsme psal několikrát je to postupný zánik Šumperského hokeje.Jestli si vedení myslí,že v pralese budou plnit tribuny,tak na to mohou rovnou zapomenout.
Obrázek

Podpořte naše fórum finanční částkou. Stačí kliknout na tlačítko Donate a odeslat libovolnou částku.
:99: www.forum.satdigitalne.cz :99:
Odpovědět