Tribuny

Diskuzní fórum Draci Šumperk bez cenzury.
Odpovědět
Pool
Dostal poděkování: 1 poděkování

Tribuny

Příspěvek od Pool »

Tady se někdo ptal na tribuny.Ty budou předmětem dalších jednání šéfa PMŠ s projektanty a chce tam dát sedačky.Má to být v druhé etapě.Bavil jsem se s ním o tom,když jsem mu volal ohledně opravy chodníků v naší ulici.Tak jsme se také bavili o rekonstrukci zimáku. Tak mi přislíbil,že toto téma je otevřené a v budoucnu snad i realizovatelné. :87:

Pool

Tribuny

Příspěvek od Pool »

TO:Dračík.Tribuny jsou předmětem dalších jednání ředitele PMŠ a projektanta rekonstrukce stadionu.Prý v druhé etapě budou se instalovat sedačky na tribuny.Má být i nová střecha.Mluvil jsem s panem Pavlíčkem o rekonstrukci chodníku v naší ulici a došlo i na řeč ohledně stadionu.Pan Pavlíček mi slíbil,že o tribunách se bude v budoucnu teprve jednat.Kamarád jel do Prahy vyjednat nějaké peníze z fondů na výměnu střechy.Tak snad se i ty tribuny zvelebí.Snad tě to potěšilo a věř mi,že i mne už nebaví nastadionu stát dvě a půl hodiny,když už s přibývajícím věkem je to čím,dál, tím náročnější :87:
LachtanDrak
Site Admin
Dal poděkování: 59 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Tribuny

Příspěvek od LachtanDrak »

Nazdar Poole kua kde jsi se celou dobu flákal čekal jsem tě celou sezónu a ty nikdy. :106: To bude ta příčina ,že jsme sestoupili. :106:
Jinak tě tu vítám. :viteztvi:
Obrázek

Podpořte naše fórum finanční částkou. Stačí kliknout na tlačítko Donate a odeslat libovolnou částku.
:99: www.forum.satdigitalne.cz :99:
Pool

Příspěvek od Pool »

Zdar Lachtane.Já Vás zase všechny čekal na FB :121: A Ty s Eightem nikde :107:
LachtanDrak
Site Admin

FB nepoužívám.
Obrázek

Podpořte naše fórum finanční částkou. Stačí kliknout na tlačítko Donate a odeslat libovolnou částku.
Pool

Příspěvek od Pool »

Tyto stránky jsou super :87: Líbí se mi i větší textobox,což na sterém foru nebylo.A jinak děkuji za přivítání,moc si toho vážím :106:
LachtanDrak
Site Admin

A to máš ještě na hlavní stránce Chat pro rychlou komunikaci a co nepatří do diskuze.
Obrázek

Odpovědět